Vlasová kosmetika

Zdravé, pevné a kvalitní vlasy jsou neodmyslitelnou součástí každého člověka a výrazně ovlivňují celý jeho vzhled. Pro krásné vlasy někdy musíme udělat více, něž si je umýt, a právě proto je tu koraejská přírodní kosmetika!

Přírodní kosmetika
Přírodní kosmetika
Široký sortiment barev a šamponů
Široký sortiment barev a šamponů
Na všechny typy vlasů
Na všechny typy vlasů

Nabízená vlasová kosmetika

Nabízíme různé vlasové produkty, mezi které patří šampon proti lupům, proti vypadávání vlasů, pro barvené, jemné i poškozené vlasy, a dokonce i bezoplachový suchý šampon na mastné vlasy.

Novinkou jsou ubrousky jako náhrada suchého šamponu ke zmatnění a osvěžení mastných vlasů. Odmašťuje vlasy jednoduchým setřením. Dvoufázová bezoplachová péče o vlasy, poskytuje lesk a objem poškozeným vlasům.

Náš sortiment poskytuje i noční esenci, která zjemňuje vlasy a během spánku se dodává výživa nejen do konečků, ale i do celé délky vlasů. Ráno vlasům nemusíte věnovat tolik péče. Ušetří vám mnoho času!

Vždy je dobré použít kondicionér či zábal, ale také maska, olej nebo sprej nejsou k zahození a může to být ta správná výživa pro vaše vlasy. Konečný styling může podtrhnout lak na vlasy.

Barvy na vlasy

Korejská kosmetika obsahuje i sortiment jako barvy na vlasy, které mají malou molekulu pronikající hlouběji do vlasů. A co je víc? Jsou bez škodlivých složek a látek. Dále také pěnová barva na vlasy pro snadné barvení v pohodlí domova. V neposlední řadě nabízíme 7denní barvící péči, pro krátkodobou změnu barvy.

Proč nevyužít přírodnější formy barvení? Zkuste naše barvy a budete překvapeni úžasnými výsledky!