Zkrášlující a pečující BB krémy

BB cream je náhrada make up zejména pro ženy, které upřednostňují přirozený vzhled pleti. Jsou navrženy tak, aby svou víceúčelovou funkcí kryly a vylepšily pleť, aniž by ji zatěžovaly. Jedním z mnoho důvodu, proč používat BB krémy je jejich složení, které je založeno na přírodní bázi. Nejsou tak hutné, pleť hydratují, sjednocují a na pleť působí přirozenými biologickými procesy k obnovení, vyčištění, omlazení, ale působí i proti stárnutí a akné.

Vyživuje a hydratuje pokožku
Vyživuje a hydratuje pokožku
Tónovací a rozjasňující kosmetika
Tónovací a rozjasňující kosmetika
Sjednocení barvy pleti
Sjednocení barvy pleti

A co je vlastně BB krém?

BB krém neboli Belmish Balm Cream bychom mohli volně přeložit jako krém na vady pleti. Je to tónovací a rozjasňující korejská kosmetika, která poskytuje vaší pleti přirozenou vlhkost, ochranu, rovnováhu, a zároveň také regeneruje a vylepšuje vady pleti přírodní hypoalergenní cestou. Dochází k sjednocení barvy a pokožka nadále zůstává jemná a vláčná.

Pleťový krém působí na vaši pleť přirozenými biologickými procesy k obnovení, vyčištění a omlazení. BB krém je vhodný proti vráskám, proti pigmentovým skvrnám i na suchou citlivou pleť.

Není potřeba podkladová báze ani žádný jiný pleťový krém. Váš obličej stačí dle potřeby přepudrovat a můžete vyrazit.

Pleťový krém můžete použít jako denní krém na obličej v letních i zimních dnech. Výsledkem by měla být krásná a zdravá pokožka, které můžete dosáhnout pomocí přípravku na péči o pleť, pleťových masek a váš vysněný vzhled můžete dotáhnout díky dekorativní kosmetice.

Vlastnosti BB krémů

  • - Hydratuje a vyživuje suchou pokožku a dodává jí zdravý vzhled
  • - Rozjasňuje a dodá Vaší tváři lesklý efekt
  • - Odstraní začervenání pokožky a zmírní pigmentaci pleti
  • - Zakryje drobné nedokonalosti jako jsou pihy, červené žilky či kruhy pod očima
  • - Díky UV ochraně, vaši pleť chrání před zářením